czw. Paź 17th, 2019

5 najlepszych rodzajów bielizny, które będą pasować wszystkim i wszystkim

4 min read

Na wiosnę, drogie panie, zawsze mamy pogorszenie. Oczywiście mówię o miłości … prawda, nie dla mężczyzn, ale dla zakupów. Gdy tylko pierwsze pąki rozkwitną na drzewach, mamy starożytny instynkt zwany „pełną szafką, ale nie ma co nosić”. I zaczynamy czyścić pióra … cóż, lub zmieniać skórę, jak węże, na kogo.

A większość budżetu z jakiegoś powodu trafia na widoczne ubrania. Nie wszyscy zwracają należytą uwagę na bieliznę. Ktoś obawia się cen, ktoś – nadmiernej różnorodności modeli. Chcę kupić wszystko na raz, ale gdzie to wszystko będzie nosić? Ale ten problem można łatwo rozwiązać. Dzisiaj przedstawię Ci kilka uniwersalnych pomysłów – możesz uczynić to niezbędnym minimum na wiosnę.

1. Według nauki: majtki brazylijskie

Wyglądają dobrze na każdej figurze według brytyjskich stylistów kosmopolitycznych. W każdym razie sami styliści to zapewniają. Zestaw argumentów ekspertów od przebijania pancerza. Po pierwsze, takie majtki wizualnie podnoszą pośladki, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi. Teraz piękny piąty punkt stał się jednym z głównych trendów piękna. Oglądając „próbki” na Instagramie, automatycznie wyciągamy rękę do rzeczy oznaczonych „push up”. Tak, czasami w sklepach na cennikach majtek piszą – dla łatwiejszego zrozumienia.

W zależności od kształtu i nastroju, wybór można zatrzymać na modelach o różnym kroju – na przykład z wysokim dopasowaniem lub szeroką gumką na pasku, co nadaje majtkom sportowy wygląd. Wszystkie te opcje można szczegółowo przeanalizować na stronie

2. Logika: wszystkie rodzaje beżu

Bielizna, która pasuje do wszystkiego, powinna być niewidoczna, jak druga skóra. Tak więc, aby być kolorem skóry. A to oznacza – jesteś uzbrojony w „50 odcieni” beżu. Ten kolor idealnie pasuje do każdego zestawu – czy Twoje ubrania są białe, przynajmniej przezroczyste, czy nawet kabaretki.

Niektórzy uważają, że taka bielizna jest zbyt nudna, dzwoni: no cóż, kiedy już żyjemy. Na świecie jest zbyt wiele konwencji, więc załóżmy jasną bieliznę przynajmniej pod nudnymi codziennymi ubraniami. Nawiasem mówiąc, zgadzam się z tym punktem widzenia i przy każdej okazji staram się to udowodnić. Ale teraz mówimy o uniwersalności! A potem spróbuj opowiedzieć o „raz żyjemy” surowemu szefowi jakiejś międzynarodowej firmy, gdzie zasady zatrudniania zalecają noszenie rajstop, nawet latem.

Powiem ci tajemnicę: nie krzyczą o tym na każdym rogu, ale kolor bielizny jest również wskazany w kodzie ubioru. I to jest po prostu fizyczne. To nie jest nuda, ale elementarne standardy przyzwoitości. Co widzą partnerzy biznesowi? Piękna, gustownie ubrana kobieta. Być rozproszonym przez szczegóły to już coś w rodzaju niewłaściwego flirtu.

3. Ciemnoniebieski

W języku blogerów modowych ten kolor można nazwać „nową czernią”. Łączy w sobie dwie zalety, niezaprzeczalne dla kobiet. Po pierwsze, ciemne i organicznie wyglądające stroje o dyskretnych kolorach. Po drugie, wciąż nie jest nudne …. szczególnie dla tych, którzy nazywają czarnych banalnymi i pobitymi.

Oczywiście lepiej, jeśli taki zestaw będzie z gładkim biustonoszem – w końcu zaczyna się sezon cienkich elementów. W takich garniturach koronki i trójwymiarowe nadruki na płótnie mogą mylić wszystkie karty.

4. Szary z satynowym połyskiem

Kolejna opcja, która łączy życie codzienne i elementy wakacji. Tak jest w przypadku, gdy pasza odgrywa ważną rolę. Szary matowy – cokolwiek można powiedzieć, jest szary. Ale perła – to twierdzenie arystokracji.

I srebrny – wskazówka na temat wizerunku gościa z przyszłości. Oczywiście tylko ty będziesz wiedział o tych obrazach – chyba że, oczywiście, nie masz specjalnych planów na wieczór.

5. Gładkie ciało dowolnego koloru

Tutaj główny sekret tkwi właśnie w braku ruche, cyrkonii, zespołów i innych ekscesów. Podobieństwo ciała do klasycznych bluzek i golfów dostrzegło już nie tylko producentów bielizny, ale także klientów. A teraz noszenie takich rzeczy pod kurtką lub kurtką jest obowiązkowe dla miejskiej mody.

Możesz nawet po prostu połączyć ze spodniami. Nawet niewtajemniczonym nie zdarzy się nawet, że nie jest to tradycyjna bluzka. A ciało jest bardzo wygodne dla tych, którzy lubią nosić „top” do tankowania. Zgadzam się, jest niewygodne, gdy krótki sweter lub golf odrzuca się, odsłaniając gołą talię na wiosenne przeciągi.

Idealnie byłoby, gdyby twoje uniwersalne ciało nie miało żadnych ozdób. Takie modele można łączyć z szalikami, chokerami, wisiorkami, zmieniającymi się akcesoriami każdego dnia. Dobry wizerunek dla tych, którzy spali z przyjacielem i nie mieli czasu na zmianę ubrania przed następnym dniem roboczym. Jeśli jesteś całkowicie nie do zniesienia bez szczegółów, możesz zezwolić na taki obraz Włochom Emmebivi.

Jak widać, rzeczy „za wszystko” istnieją – a nawet w tak kapryśnej sferze jak świat płótna. Zmierz, dopasuj i ciesz się wiosenną pogodą!

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.