czw. Paź 17th, 2019

Bielizna erotyczna. Style i modele.

Bielizna erotyczna to specjalny rodzaj bielizny, a raczej odzieży, której produkcja ma tylko jeden cel: wykorzystać jak najmniej tkanin, szwów i elementów złącznych.

Ale na poważnie, przez lata pojawiły się dwa trendy w bieliźnie erotycznej: modele z wyraźnymi i wyraźnymi liniami bez marszczeń i koronek, nieważkie modele z wieloma szczegółami.

W dzisiejszej bieliźnie erotycznej możemy wyróżnić trzy stopnie erotyzmu: 
– wywołując erotyczne myśli-obrazy, w których erotyzacja jest głównie wizualna; 
– „zabawne gry”, w których pranie staje się bezpośrednim źródłem przyjemności; 
– „zakazane” gry, zmieniające się w pierwszy typ.

Erotyczne obrazy, które łączą nowe modele produktów, które odbiegają od zasad tradycyjnej produkcji gorsetów i tworzą bardzo otwarte style, które pozwalają pokazać więcej ciała: nowe ciało z jednym szczegółem z przodu i dwa z tyłu podkreślają krągłość form lub dekorowaną bieliznę, która jest coraz bardziej ozdobiona biżuterią, jak również zestawy bielizny, odtwarzające wyobrażony obraz, na przykład z książek o Emmanuelu. Ten typ obejmuje również główne klasyczne modele lnu, których styl wzbogacony jest głównie kosztem tkanin.

Bardziej popularny rodzaj „zabawnych gier” obejmuje produkty, które wymagają natychmiastowego dostępu do obiektu pożądania: majtki i biustonosze z cięciami, zawieszeniami, „ślepy” biustonosz…. Nie chodzi już o wyobraźnię, ale o dotyk. Istnieje prawdziwa interakcja z ubraniami: z tymi, w których są łuki do wiązania i rozpinania, produkty z podtekstami lub bardzo eleganckie modele z gorsetem, gdy przyjemność polega na rozbieraniu. Nie zapominaj o tych, które tylko wskazują na zgodę.

Rodzaj „gier zakazanych” oferuje oczywiście więcej rzeczy ujawniających, ale w tej formie iz takim wyrafinowaniem, w takich zarysach lub materiałach, że produkty te pozostają seksowne, ale w żaden sposób nie wulgarne.

Tradycyjnie bielizna erotyczna ma białe, czarne i czerwone odcienie. Pozostałe kolory nie są bardzo pożądane.

Style i modele bielizny erotycznej są różne: koszule, sukienki, dziecięce dolary, body, kombinezony, gorsety, bikini, peniuary, piżamy, spodnie, szorty, pończochy, paski do pończoch – zarówno ze sznurówek, jak i z nylonu i lateksu . Takie modele różnią się od zwykłych cięć lnianych i siatek.

Istnieje opinia, że ​​bielizna erotyczna musi być obecna w szafie kobiety XXI wieku. Wielu się z tym zgadza, mieszając seks przeciwny z erotyczną i prowokacyjną bielizną.

POLECAM

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.