czw. Paź 17th, 2019

Bliżej ciała! Jakiej bielizny nosić w lecie?

Dobre samopoczucie w gorące letnie dni zaczyna się od bielizny niewidocznej dla ciekawskich oczu. Co jest lepiej nosić w upale? Rozumiemy to.

Biustonosz w upale powinien zapewniać nie tylko komfort, jego główną funkcję – ukrywanie wad i podkreślanie godności kobiecej piersi. Wielu jest przekonanych: piękno wymaga poświęcenia, a połączenie niezgodności jest nierealne. I się mylą.

Po pierwsze, ważne jest, aby wybrać odpowiedni model. Na przykład wiele kobiet z małym biustem, nawet w najgorętsze dni, nie jest w stanie zrezygnować ze staników z piankowymi miseczkami, w których dusi się klatka piersiowa. Pod tym względem model Push up jest znacznie wygodniejszy, podnosząc klatkę piersiową i poprawiając go wizualnie, a ponadto w tych biustonoszach znajdują się specjalne kieszenie, w które wkładane są dodatkowe wkładki, co jest znacznie bardziej higieniczne.

MUSI MIEĆ LATO

Nie zapominaj, że modele zwiększające piersi ograniczają krążenie krwi i zaburzają procesy metaboliczne w gruczołach piersiowych, więc nie powinieneś ich nosić codziennie od rana do wieczora. W upale lepiej jest nosić specjalny biustonosz ze ściegiem T na kielichu i bez kamieni. On oczywiście nie zwiększy piersi o rozmiar i połowę, ale zachowa swój kształt bardzo dobrze.

Właściciele dużego biustu, którzy chcą wizualnie ukryć pompę form, muszą wybrać biustonosze z maksymalnie zamkniętymi miseczkami i szerokimi ramiączkami, aby nie przecięły się na ramionach.

Lepiej jest, jeśli letni biustonosz jest wykonany z naturalnej tkaniny. Jeśli jest jeszcze syntetyczny, wewnętrzna strona musi być bawełną – w cieple syntetyczne mogą wywołać wysypkę pieluchy pod biustem (o dużym rozmiarze biustu), jak również reakcje alergiczne.

Wybierając letni biustonosz, zwracaj szczególną uwagę na jakość elementów złącznych i przycinaj krawędzie produktu: w upale, gdy ciało nieznacznie wzrasta, wszelkie drobne wady prowadzą do dyskomfortu. W letnie majtki wszystko jest o wiele prostsze: ich asortyment jest ogromny, najważniejsze jest to, że powinny być wykonane z naturalnej tkaniny, reszta powinna być w Twoim guście i portfelu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.