czw. Paź 17th, 2019

JAK NASTOLATKU WYBRAĆ BIUSTONOSZA?

2 min read

Kto powinien jako pierwszy podnieść tak delikatne pytanie – matka czy córka? Kiedy ta cecha dorosłości staje się konieczna dla dziewczyny?

Często sama matka rozumie, że nadszedł czas, aby porozmawiać o strukturze kobiecej postaci, o ubraniach dla dziewczyny, ale dziewczyna może łatwo poruszyć problem po prostu idąc do matki i rozpoczynając rozmowę. Przecież nie ma ludzi na świecie bliższych niż matka i córka.

Każde dziecko jest indywidualne, a formacja odbywa się na różne sposoby. Ale najczęściej jest to okres od 11 do 13 lat. Istnieją wyjątki, gdy w wieku 10 lat dziewczyna wygląda na dość uformowaną, ale czasami w 16 roku skrzynia dopiero zaczyna rosnąć, więc musisz zacząć od kilku czynników:

  • noszenie ściśle przylegającej lub półprzezroczystej odzieży powoduje uczucie przymusu, niedogodności i zakłopotania;
  • podczas aktywności fizycznej lub biegania dziewczyna czuje dyskomfort z powodu zbyt „podskakującego” biustu;
  • Przebieranie się we wspólnej garderobie po uprawianiu sportu odgrywa ważną rolę. W każdym razie, aby pozbyć się poczucia niezręczności, lepiej zakryć klatkę piersiową.

Niewątpliwie warto wspólnie omówić problem. Nawet jeśli piersi nie tylko nie są jeszcze uformowane, a nawet nie zaczęły rosnąć, ale wszystkie dziewczyny w klasie już nabyły to akcesorium, nie należy odmawiać swojej córce zakupu.

Jeśli zamierzasz kupić pierwszy biustonosz (lepiej zrobić to razem), powinieneś posłuchać rady swojej matki i najpierw zdecydować o rozmiarze. W naszym sklepie internetowym jest usługa do wyboru, więc możesz zamówić kilka modeli o różnych rozmiarach. Kurier dostarczy kilka biustonoszy i będzie znacznie łatwiej podnieść biustonosz.

Nastolatki najczęściej pasują do rozmiarów 70 AA, A, B, co odpowiada rozmiarowi 0 lub 1. Czasami zdarza się, że objętość piersi jest tak mała, że ​​nawet te rozmiary są zbyt duże. Znajdź wyjście z sytuacji pozwoli na temat dzianiny z małymi filiżankami. Taka rzecz zwiększy objętość biustu, pozwoli Ci poczuć się pewniej, dzięki specjalnemu krojowi stanik pozwoli Ci oddychać i swobodnie się poruszać.

Wybierając pierwszy biustonosz, powinieneś przejść od faktu, że musisz zadbać o zdrowie rosnącego ciała. Model nie powinien zaciskać ani ściskać klatki piersiowej, zakłócając przepływ krwi. Następnie może to wpływać na rozwój gruczołów mlecznych przyszłej kobiety.

Konieczne jest również monitorowanie rosnącego ciała i rozmiaru biustonosza, czasami zdobywanie większego biustonosza.

Eksperci odradzają kupowanie modeli z efektem push-up. Najlepszą opcją jest biust z miękkimi miseczkami, dziurkowany (w skrajnych przypadkach, tylko z boku) wykonany z bawełnianej dzianiny z dodatkiem materiałów syntetycznych. W każdym przypadku kubki powinny być powielane wkładkami bawełnianymi.

Nie angażuj się w dużą ilość koronkowego płótna lub haftu. Wygoda jest tworzona przez płaskie szwy lub ich minimalne i niewielkie wstawki ozdobne.

Do codziennego noszenia w szkole pasują proste modele klasycznych kolorów – biały, czarny lub cielisty.

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.