Grażyna Paturalska

Data

24 / 03 / 2017


Kategoria

PRELEGENCI


Klient

Grażyna Paturalska

kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka, absolwentka studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego–Zarządzanie w sektorach mody.

Autorka cieszących się dużą popularnością cyklicznych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”. Felietonistka artykułów o modzie w pismach branżowych i na portalach modowych. Autorka comiesięcznych artykułów o modzie i elegancji męskiej w Expresie Biznesu.

Wykładowca kreowania wizerunkU w szkołach wyższych oraz prelegentka konferencji i warsztatów biznesowych. Kreatorka wizerunku biznesowego współpracująca z wieloma znaczącymi firmami. Pełni funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. wizerunku w organizacji Pracodawcy Pomorza, największej tego typu organizacji przedsiębiorców na Pomorzu (ok 1000 firm członkowskich).

Projektantka odzieży i torebek własnej marki GRACE COLLECTION.
Założycielka firmy Styl w Wielkim Mieście, gdzie jako osobista stylistka czuwa nad wizerunkiem osób publicznych, polityków, przedstawicieli biznesu.