Karolina Sozańska

Data

24 / 03 / 2017


Kategoria

PRELEGENCI


Klient

Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Manager z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w europejskich i amerykańskich korporacjach w biznesie medycznym.
W swojej karierze prowadziła wiele interdyscyplinarnych i kluczowych dla biznesu projektów, które znalazły swoje uznanie na forum międzynarodowym. Współpracowała z wieloma czołowymi liderami opinii i wysokiej klasy specjalistami w zakresu medycyny- zarówno z kraju jak i z zagranicy.Porzuciła życie korporacyjne w Warszawie i swoją przyszłość związała z prywatnym biznesem- naturalną medycyną estetyczną i regeneracyjną. Stworzyła unikatowe miejsce na mapie Pomorza: pierwszą klinikę z ogólnopolskiej sieci Holistic Clinic. Członek Pomorskiego Klubu Biznesu. Interesuje się marketingiem, psychologią, psychodietetyką, a także wszystkim co związane ze zdrowym trybem życia. Lubi podróżować, a od ponad roku odkryła uroki biegania.Kreatywna perfekcjonistka, ceniącą ponad wszystko bezpieczeństwo, wysoką jakość, profesjonalizm i … dyskrecję. Prywatnie: mama trójki dzieci, pełna empatii w stosunku do innych.

Często angażuje się w interdyscyplinarne projekty aktywizujące i promujące kobiety w społeczeństwie. Od 2 lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, artykuły tematyczne i rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi np. z zakresu urologii estetycznej - tylko dla panów.