Magdalena Koźmala

Data

24 / 03 / 2017


Kategoria

PRELEGENCI


Klient

Redaktor Naczelna portalu Business & Prestige, Producent programu Inspired by…, Dyrektor Akademii Business & Prestige, Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach. Pracuje z kadrą zarządzającą wysokiego i średniego szczebla z sukcesem wdrażając rozwój inteligencji emocjonalnej i budowania relacji w strategię rynkową firm oraz jako obserwator rozmów na wysokim poziomie negocjacyjnym i rekrutacyjnym.

Pasjonatka mowy ciała certyfikowana przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie na świecie – dr Paula Ekmana. Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta” za autorskie szkolenie „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie”, ekspert Personal Branding Academy, członek International Association for Communication and Leadership, autorka publikacji w Business Life Polska, laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige.

Magdalena uwielbia taniec i nowe doświadczenia. Najbardziej ceni sobie ludzi, których spotyka na swojej drodze i uczy się ich z wielką ciekawością. Uważa, że najpiękniejszą rzeczą jaką możemy dać innym jest serce i czas, dlatego stale podąża za mottem „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi…”