czw. Paź 17th, 2019

Silikon Invisible Bra: Jak używać go prawidłowo

W sezonie letnim staramy się nosić coś lekkiego i pięknego, otwieramy dekolt i plecy. Niewiele dziewczyn, nawet z małą piersią, może obejść się bez stanika, w otwartej sukience.

Wygląda to niezbyt estetycznie i efektownie. Oczywiście możesz upuścić kompleksy i pokazać wszystkim swoją bieliznę pod sukienką, ale jest lepszy sposób. Aby uczynić obraz naturalnym i doskonałym, dochodzimy do pomocy silikonowego biustonosza, który nie ma bez ramiączek i pleców.

Właściwości, wielkość i charakterystyka biustonoszy silikonowych

Silikonowy biustonosz pojawił się stosunkowo niedawno i od razu zakochał się w płci pięknej, ponieważ nie miał bez ramiączek i tylnego zapięcia (tył). Dzięki temu młode dziewczyny mogą nosić stroje z odsłoniętymi ramionami i plecami, nie myśląc o tym, że będą miały stanik. Silikonowy biustonosz składa się z dwóch filiżanek wypełnionych żelem silikonowym, połączonych tylko przezroczystym zapięciem. Dzięki lepkiej podstawie wewnętrznej dobrze pasuje do skóry i utrzymuje na piersi.

Takie niewidoczne biustonosze są w kilku rozmiarach, a mianowicie od rozmiaru A do rozmiaru D, co pozwala niemal każdej dziewczynie na uzyskanie takiej bielizny. Baza klejowa na wewnętrznej powierzchni miseczek pozostaje niezmieniona do stu opatrunków, a także łatwo jest ją przywrócić za pomocą roztworu mydła, w którym konieczne jest zanurzenie silikonowych miseczek.

Kolejną pozytywną cechą silikonowego biustonosza jest jego kolor, ponieważ jest on jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru skóry.

Przy wyborze rozmiaru decydujący jest rozmiar kubka.

Przy wyborze rozmiaru decydujący jest rozmiar kubka.

Rozmiar biustonosza silikonowegoTwój rozmiar
A0-1 rozmiar piersi 65A, 70A, 75A, 80A, 85A, 90A
B2 rozmiary skrzyni 65B, 70B, 75B, 80B, 85B, 90B
C3 rozmiary piersi: 65 ° C, 70 ° C, 75 ° C, 80 ° C, 85 ° C, 90 ° C
D4 rozmiar piersi 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D

Jak używać biustonosza silikonowego?

Przeczytaj zasady używania silikonowego biustonosza, aby zapewnić długowieczność zakupu i uzyskać tylko przyjemne emocje.

1. Przygotowanie

Oczyść skórę piersi ciepłą wodą i mydłem, przetrzyj miękkim ręcznikiem, aby zapewnić dobrą przyczepność silikonowej powierzchni biustonosza.

2. Zastosowanie

– Usuń warstwę ochronną z kubka i przymocuj do klatki piersiowej, nie jest konieczne, aby powierzchnia biustonosza pokryła całą klatkę piersiową, po prostu ją trzymaj. Upewnij się, że oba kubki są wyrównane. 
– Aby uzyskać efekt głośności, zastosuj stanik tuż nad konturem biustu. Najważniejszą rzeczą jest nie narzucanie ich zbyt wysoko. Jeśli potrzebujesz efektu wysokiego dopasowania piersi, musisz położyć silikonową filiżankę na lekko uniesionej klatce piersiowej, a nie tylko ją wyrzeźbić. Nie należy też wcześniej zapinać kubków. Lepiej jest najpierw przymocować je pojedynczo, a dopiero potem je zapiąć. Rezultat będzie znacznie lepszy: pierś wzrośnie, tworząc apetyczny otwór między piersiami.
– Aby zrobić wysoką klatkę piersiową z wgłębieniem, umieść kubki nieco dalej od skrzyni z boków, zapinając zapięcie przed nią, będzie ciasno chwycić klatkę piersiową, tworząc pożądany obraz. 
– Jeśli nie odniesiesz natychmiastowego sukcesu, spokojnie zmień pozycję biustonosza, zauważając, że warstwa kleju stała się mniej lepka, spłucz wodą i osusz, to przywróci jej właściwości. 
– Im gładszy produkt nakładasz na skórę, tym bezpieczniej będzie przylegał stanik. Po przymocowaniu całego produktu delikatnie obrysuj krawędzie palcami.

Jak strzelać?

Bądź ostrożny. Przede wszystkim rozpnij zapięcie biustonosza. Ostrożnie oderwij jedną filiżankę, od góry do dołu. Uważaj na manicure – ostre paznokcie mogą łatwo uszkodzić wnętrze silikonowego biustonosza, co może zmniejszyć właściwości adhezyjne miseczek.

Jak dbać?

Silikonowy biustonosz powinien być przechowywany na plastikowej podstawie, która zazwyczaj ma gorset.

Biustonosz należy zawsze umyć natychmiast po użyciu, aby oczyścić produkt z wydzielin skóry. Zapewni to trwałość biustonosza i pozwoli na korzystanie z produktu z przyjemnością. Użyj łagodnego mydła lub płynu do mycia naczyń, umyć produkt bez użycia twardych gąbek, najlepiej rękami. Nie nadaje się do pralek. Wysuszyć produkt, odkładając produkt na lewą stronę. Po całkowitym wysuszeniu biustonosza nałóż na niego folie ochronne i przechowuj je w oryginalnym opakowaniu. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji biustonosza silikonowego, który przetrwa długo!

Nie noś produktu dłużej niż sześć kolejnych godzin.

Aby zachować właściwości adhezyjne miseczek, jest niezwykle ważne:

– nanosić perfumy i krem ​​nawilżający po zamocowaniu biustonosza, a nie pod nim; 
– Nie suszyć gorsetu ręcznikiem lub innym materiałem; 
– nie myć produktu pędzlem; 
– nie mocuj kubków lepką stroną do tkaniny; 
– Nie wycierać biustonosza alkoholem ani innymi środkami czyszczącymi.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.