czw. Paź 17th, 2019

Wybór stroju kąpielowego dla typu figury: na gruszkę – bikini, na jabłko – tankini

3 min read

Nadeszło lato, możesz się rozebrać i pobiec na plażę, aby się opalać. Ale zanim kupisz kostium kąpielowy, przeczytaj nasze wskazówki.

Odpowiedni strój kąpielowy jest w stanie wyszczuplić sylwetkę, dodać objętość tam, gdzie jest potrzebna, i ukryć pewne wady na rysunku.

Przede wszystkim określ, jaki rodzaj postaci masz, korzystając z naszego schematu. Następnie zapoznaj się z metodami korekcji wizualnej za pomocą koloru, cięcia, detali i dekoracji. Odpowiedni strój kąpielowy sprawi, że twoje ciało będzie szczupłe i letnie, a tak naprawdę to właśnie (no i krem ​​do opalania) potrzebujesz na plaży!

Jaki strój plażowy będzie Ci odpowiadał (patrz schemat)

APPLE

Idealny : w stylu retro – wysokie i szerokie majtki, gorset z szerokimi ramiączkami.

Możesz: objętość w talii pomoże ukryć jednoczęściowy strój kąpielowy lub tankini (są to majtki i T-shirt) bez wzorów na brzuchu. Kolory są ciemne i ciepłe. Szczegóły dotyczące kostiumu kąpielowego – tylko pionowe.

Nie możesz: bikini na cienkich sznurkach. Paski kolorów (zarówno poziome, jak i pionowe). Brak dekoracji i kwiatów na brzuchu, jasne i jasne kolory.

PEAR

Idealny: gorset z szerokimi, cienkimi paskami (zwiększ ramiona). Majtki – niskie, ciemne, monofoniczne (ukryją objętość bioder).

Jest to możliwe: stanik może być jasny, z ornamentami i cyrkoniami, z draperią, ryushechkami. Powinien przyciągać uwagę.

Niemożliwe : obcisłe trójkątne bikini. Krawaty gorsetu na szyi – wizualnie zmniejszą twoje ramiona. Majtki z kokardkami, marszczeniami i ozdobami.

ZEGAREK PIASKOWY 
Idealny: strój kąpielowy z poziomymi paskami i kokardkami na majtkach (po bokach), te same kroje – tak, że talia będzie wyglądać jeszcze cieńiej.

Możesz : dzięki takiej figurze pasuje do każdego stroju kąpielowego, nawet sportowego. Ale piękną talię podkreślają zwłaszcza dekoracje na majtkach i gorsecie – draperie, cyrkonie, a także sznurki na majtkach.

To niemożliwe : bez ograniczeń, wszystko jest możliwe!

PROSTOKĄT 
Idealny: strój kąpielowy z wzorem lub ozdobnymi elementami na brzuchu.

Możesz: wszystkie kobiece – skręcone serwety, falbanki, kokardki, cyrkonie, kamienie. Stroje kąpielowe lepiej wybierać z miękkich dzianin. Niech wzory nie będą geometryczne, ale bardziej delikatne – na przykład w kwiatku.

Nie możesz: uprawiać stroje kąpielowe, tankini. Sprawią, że postać stanie się jeszcze bardziej „męska”.Obrzeża, paski (zarówno pionowe, jak i poziome) – również będą zbędne.

TRÓJKĄT

Idealny: solidny stanik z wiązaniami na szyi i głęboki dekolt w szpic. Majtki z draperią lub spódnicą.

Możesz : ta figura to gruszka w odwrotnej kolejności. Ważne jest odwrócenie uwagi od szerokich ramion.Oznacza to, że stanik powinien być skromny i solidny. Ale majtki mogą być jasne, atrakcyjne, z dekoracjami, kokardkami, dając dodatkową objętość.

To niemożliwe: lepiej nie nosić majtek z gładkiej tkaniny monofonicznej – zmniejszą objętość bioder. I bez poziomych pasów na staniku!

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.